Zebrafórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

+9
Ragályi Balázs
Osváth Tibor
Pacsuta Csaba
Kiss Barbi
Varjas István
Balikó Attila
Durucz Ádám
TarJánosZsolt
Krutsch Roland
13 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Krutsch Roland Szer. Júl. 18, 2018 1:20 pm

First topic message reminder :

AA: Ragályi Balázs, AA: Matonok Csaba, AA: Szabó Attila, AA: Osváth Tibor Levente, AA: Tar János Zsolt, AA: Kiss Barbara,AA: Durucz Ádám, AA: Balikó Attila, AA: Pacsuta Csaba, AA: Varjas István,
Krutsch Roland
Krutsch Roland
Admin

Hozzászólások száma : 1079
Join date : 2016. Aug. 21.

Vissza az elejére Go down


II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Kiss Barbi Hétf. Júl. 30, 2018 9:38 pm

Balikó Attila írta:Én a fehér MAFSZ-os pólóra szavazok, mert nekem még nincs csíkos mezem. Ha lesz szponzori póló akkor azt is szívesen felveszem!

Attila, mekkora pólót hordasz? ha vezetni szeretnél, kell csikos, és 4 napod van hogy szerezz.


A hozzászólást Kiss Barbi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 30, 2018 10:31 pm-kor.

Kiss Barbi
Veterán

Hozzászólások száma : 754
Join date : 2016. May. 17.
Age : 48
Tartózkodási hely : Budapest XIV. kerület

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Kiss Barbi Hétf. Júl. 30, 2018 9:37 pm

Ragályi Balázs írta:A beachen az alábbi mechanics alapján fogunk dolgozni:
- Minden meccsen 3 fős crew van. Ref áll a Line Of Scrimmage-en (LOS) az egyik oldalvonalon. HL áll a LOS-tól 5 yardra a Ref-el átellenes oldalon, ezzel jelzi a szabályos blitz helyét. FJ áll a gólvonalon a Ref oldalán.
- Ref: Snap után marad a LOS-on amíg a passz vagy futás nem keresztezi azt, utána követi az eseményeket. Felelőssége a QB 5 másodperce, a blitzek blokkolásának figyelése oda-vissza, illetve nyilván a False Start és az illegal motion. Bean bag-ekkel jelzi a mindenkori LOS-t az oldalvonalon, hogy tudjuk a previous spot-ot. Övé az oldalvonal tőle az A csapat alapvonaláig. A másik oldalán a FJ-é. Méri a támadóórát (bár erre nem nagyon lesz szükség).
- HL: Felelőssége figyelni, hogy aki blitzelni megy, 5 yardon helyezkedett-e a snap pillanatában. Snap után ha futás van, vár a futóra, felelőssége a forward progress, ha passz van, igyekszik a gólvonalra (különösen, ha az ő oldalára jön a passz). Az egész oldalvonal az ővé.
- FJ: Áll egyhelyben és eldönti, hogy lett e TD, vagy nem. Övé a teljes oldalvonal a Ref-ig (mert a ref nem nagyon néz oldalra, csak ha a LOS mögött történik valami). Méri a mérkőzés órát.
- A labdát a támadó csapat hozza vissza és teszi le a Ref által meghatározott helyre, tehát nem mi megyünk be a pályára letenni, hanem ők, mi csak megmondjuk, hogy hova.

Jöhetnek hozzá a kiegészítések, javítások.

Hol lesz az első snap? 5 yardvonalrol? Van olyan szabálytalanság ami más mit a flagen?

Kiss Barbi
Veterán

Hozzászólások száma : 754
Join date : 2016. May. 17.
Age : 48
Tartózkodási hely : Budapest XIV. kerület

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Hétf. Júl. 30, 2018 8:53 pm

Sziasztok!
Összedobtam 3 ábrát a hétvégére, helyezkedéssel, mozgással, felelőségi területekkel.
Annyi kiegészítést hozzá, hogy amikor a félpályáról indul a play és hosszú passzal próbálkoznak (csinálnak ilyet, mert szeretnek ugrálni a labdáért) FJ-nek alapvonal felé kellene, mozogni, hogy meg tudj ítélni, hogy belül volt e játékos.

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Hétf. Júl. 30, 2018 8:49 pm

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Bf_3_m10
II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Bf_3_m11
II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Bf_3_m12

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Pacsuta Csaba Hétf. Júl. 30, 2018 4:20 pm

TarJánosZsolt írta:
Pacsuta Csaba írta:Én már Balázsnak megírtam, de akkor a jegyzőkönyv kedvéért ide is: MAFSZ-os pólóm még nincs, így nekem a szponzori vagy a csíkos játszik (ahol egynél több választási lehetőség van, ott olyan úgyse lesz, ami mindenkinek jó :-).

A még nincs mafsz-os pólód, az mit jelent?
Nem rendeltél, vagy nem jött meg, vagy nem vetted át?

MÉG nem rendeltem, a mostaniba teszem bele, amit aug.6-ig kell leadni. De az nagy valószínűséggel nem fog megérkezni aug.4-ig :-) Mindegy, csíkos-om van (2"-os), de én nem fogom letépni izompólónak.
Pacsuta Csaba
Pacsuta Csaba
Redshirt Freshman

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2018. Feb. 18.
Age : 56
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Ragályi Balázs Hétf. Júl. 30, 2018 3:55 pm

Ja és csak hogy mindenki tudja, aki esetleg még nem, változás(ok) történt(ek).

Krutsch Roland írta:AA: Ragályi Balázs, AA: Matonok Csaba, AA: Szabó Attila, AA: Osváth Tibor Levente, AA: Tar János Zsolt, AA: Kiss Barbara,AA: Durucz Ádám, AA: Balikó Attila, AA: Pacsuta Csaba, AA: Varjas István, AA: Gál János, AA: Gál Tamás

Ragályi Balázs
Ragályi Balázs
Veterán

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2016. Sep. 01.
Age : 53
Tartózkodási hely : XV. ker. Molnár Viktor utca 22.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Ragályi Balázs Hétf. Júl. 30, 2018 3:51 pm

Na, akkor a gyártott pólót lemondtam, mert gagyi lett volna és drága, illetve legfontosabb, hogy a 25-i rendezvényen is azt kellett volna használni (a franc akar a "nem veszek fel olyan büdöset, amit más már használt" illetve a "hogyan osszuk el a gyártás költségét és végén a 11 pólót 15-16 ember között" jellegű problémákkal foglalkozni.

Ezért én, mint én úgy döntök, hogy csíkosban fogunk vezetni. Én pl. 1 inchesben (hogy kopjon). Vagy kettőben. A végén pedig 1 inchesben, aminek letépem a karját és izompóló lesz belőle. Vagyis csíkos, ki hogy tudja megoldani.

Ami viszont fontos!!! Most küldök levelet, jelezzetek vissza légyszi szerda 17 óráig, az is, aki nem hoz kisérőt. Aki nem hoz, annak nem lesz kisérője (vagy lesz, de teljes áron).
Ragályi Balázs
Ragályi Balázs
Veterán

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2016. Sep. 01.
Age : 53
Tartózkodási hely : XV. ker. Molnár Viktor utca 22.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Kiss Barbi Hétf. Júl. 30, 2018 1:14 pm

Csikos mezt tudok kölcsön adni, bár 1 inches és L méretű.

Kiss Barbi
Veterán

Hozzászólások száma : 754
Join date : 2016. May. 17.
Age : 48
Tartózkodási hely : Budapest XIV. kerület

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Hétf. Júl. 30, 2018 11:24 am

Pacsuta Csaba írta:Én már Balázsnak megírtam, de akkor a jegyzőkönyv kedvéért ide is: MAFSZ-os pólóm még nincs, így nekem a szponzori vagy a csíkos játszik (ahol egynél több választási lehetőség van, ott olyan úgyse lesz, ami mindenkinek jó :-).

A még nincs mafsz-os pólód, az mit jelent?
Nem rendeltél, vagy nem jött meg, vagy nem vetted át?

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Pacsuta Csaba Hétf. Júl. 30, 2018 11:21 am

Én már Balázsnak megírtam, de akkor a jegyzőkönyv kedvéért ide is: MAFSZ-os pólóm még nincs, így nekem a szponzori vagy a csíkos játszik (ahol egynél több választási lehetőség van, ott olyan úgyse lesz, ami mindenkinek jó :-).
Pacsuta Csaba
Pacsuta Csaba
Redshirt Freshman

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2018. Feb. 18.
Age : 56
Tartózkodási hely : Budapest

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Vas. Júl. 29, 2018 2:12 pm

3000 nem ver földhöz, de játékvezetők vagyunk legyünk csíkosban. Részemről lezártam a póló mizériát. Az lesz amit a vezetőnk, vagy az 1/3-nyi 2/3 dönt.

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Varjas István Vas. Júl. 29, 2018 1:37 pm

Kiss Barbi írta:Hali, tegnap a flagen beszéltünk Beával, és olyan infót adott, hogy a szponzori póló egy környakú egyszerű póló, a szponzor logójával és a beach flag logóval. Hétfőig kap visszajelzést, hogy támogatják-e a bírok poloját is vagy sem. Ha sem akkor az nekünk 3000,- Ft lenne/ fő.

Személy szerint nekem belefér akkor is, ha nem támogatják, de remélem, szép lesz! :-D

Varjas István

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Kiss Barbi Vas. Júl. 29, 2018 7:51 am

Hali, tegnap a flagen beszéltünk Beával, és olyan infót adott, hogy a szponzori póló egy környakú egyszerű póló, a szponzor logójával és a beach flag logóval. Hétfőig kap visszajelzést, hogy támogatják-e a bírok poloját is vagy sem. Ha sem akkor az nekünk 3000,- Ft lenne/ fő.

Kiss Barbi
Veterán

Hozzászólások száma : 754
Join date : 2016. May. 17.
Age : 48
Tartózkodási hely : Budapest XIV. kerület

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Balikó Attila Szomb. Júl. 28, 2018 5:19 pm

Én a fehér MAFSZ-os pólóra szavazok, mert nekem még nincs csíkos mezem. Ha lesz szponzori póló akkor azt is szívesen felveszem!
Balikó Attila
Balikó Attila
Veterán

Hozzászólások száma : 334
Join date : 2018. Feb. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Tóalmás

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Varjas István Szomb. Júl. 28, 2018 1:21 pm

Kiss Barbi írta:Sziasztok, a pólókkal kapcsolatban osztanák meg a gondolataimat pró és kontra. Tavaly volt szerencsém egy egész napot tölteni Lupán.
Először is nincs még hír a promos póló, póló ing, trikó, vagy has póló ügyében. Fogalmam sincs mit szeretne a szponzor nyújtani.
Na már most ha ez kiesik, marad a csikos és a mafszos póló.
A póló estére be sárgult és homokos lett. Mivel pamut, melegebb is mint a csikos. A csikost homokban még nem próbáltuk, de elég strapabíró anyag, ha csak a bomlási idejét nézzük. Még nem volt olyan, hogy ne lehetett volna rendesen ki mosni. Ezért én a csikos mezre szavazok.

Én elsősorban a szponzori pólóra szavaznék (amennyiben lesz), egyébként egyetértek, szerintem is a csíkos a jó választás.

Varjas István

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Kiss Barbi Pént. Júl. 27, 2018 8:18 pm

Sziasztok, a pólókkal kapcsolatban osztanák meg a gondolataimat pró és kontra. Tavaly volt szerencsém egy egész napot tölteni Lupán.
Először is nincs még hír a promos póló, póló ing, trikó, vagy has póló ügyében. Fogalmam sincs mit szeretne a szponzor nyújtani.
Na már most ha ez kiesik, marad a csikos és a mafszos póló.
A póló estére be sárgult és homokos lett. Mivel pamut, melegebb is mint a csikos. A csikost homokban még nem próbáltuk, de elég strapabíró anyag, ha csak a bomlási idejét nézzük. Még nem volt olyan, hogy ne lehetett volna rendesen ki mosni. Ezért én a csikos mezre szavazok.

Kiss Barbi
Veterán

Hozzászólások száma : 754
Join date : 2016. May. 17.
Age : 48
Tartózkodási hely : Budapest XIV. kerület

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Ragályi Balázs Pént. Júl. 27, 2018 1:18 pm

A beachen az alábbi mechanics alapján fogunk dolgozni:
- Minden meccsen 3 fős crew van. Ref áll a Line Of Scrimmage-en (LOS) az egyik oldalvonalon. HL áll a LOS-tól 5 yardra a Ref-el átellenes oldalon, ezzel jelzi a szabályos blitz helyét. FJ áll a gólvonalon a Ref oldalán.
- Ref: Snap után marad a LOS-on amíg a passz vagy futás nem keresztezi azt, utána követi az eseményeket. Felelőssége a QB 5 másodperce, a blitzek blokkolásának figyelése oda-vissza, illetve nyilván a False Start és az illegal motion. Bean bag-ekkel jelzi a mindenkori LOS-t az oldalvonalon, hogy tudjuk a previous spot-ot. Övé az oldalvonal tőle az A csapat alapvonaláig. A másik oldalán a FJ-é. Méri a támadóórát (bár erre nem nagyon lesz szükség).
- HL: Felelőssége figyelni, hogy aki blitzelni megy, 5 yardon helyezkedett-e a snap pillanatában. Snap után ha futás van, vár a futóra, felelőssége a forward progress, ha passz van, igyekszik a gólvonalra (különösen, ha az ő oldalára jön a passz). Az egész oldalvonal az ővé.
- FJ: Áll egyhelyben és eldönti, hogy lett e TD, vagy nem. Övé a teljes oldalvonal a Ref-ig (mert a ref nem nagyon néz oldalra, csak ha a LOS mögött történik valami). Méri a mérkőzés órát.
- A labdát a támadó csapat hozza vissza és teszi le a Ref által meghatározott helyre, tehát nem mi megyünk be a pályára letenni, hanem ők, mi csak megmondjuk, hogy hova.

Jöhetnek hozzá a kiegészítések, javítások.
Ragályi Balázs
Ragályi Balázs
Veterán

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2016. Sep. 01.
Age : 53
Tartózkodási hely : XV. ker. Molnár Viktor utca 22.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Ragályi Balázs Pént. Júl. 27, 2018 1:17 pm

Sziasztok!

Küldem emailt sok-sok tudnivalóval, szabálykönyvekkel, stb. Minden továbbit itt beszéljünk meg!
Barbi és Ádám nálam szerintem elfér, de azért várjuk meg, hogy a családból hányan akarnak majd jönni....
Ragályi Balázs
Ragályi Balázs
Veterán

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2016. Sep. 01.
Age : 53
Tartózkodási hely : XV. ker. Molnár Viktor utca 22.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Pént. Júl. 27, 2018 11:43 am

És mint az már látszik, hogy a szabályok átváltoztak szabály kivonatra Smile

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Balikó Attila Pént. Júl. 27, 2018 8:10 am

Értettem! Ezután figyelni fogok erre!
Balikó Attila
Balikó Attila
Veterán

Hozzászólások száma : 334
Join date : 2018. Feb. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Tóalmás

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Pént. Júl. 27, 2018 7:57 am

Balikó Attila írta:Jó reggelt!

A www.flagfoci.hu oldalon vannak fent már infók; egy pár a szabállyal kapcsolatban, és a kísérőkkel kapcsolatban is!

Vizitől negatív visszajelzést fogtok kapni, ha bármiféle nem hivatalos (más mint a zebrak.hu) infót, oldalt osztatok meg a meccstopicban.

Mint jeleztem, meg fogjátok kapni a beachflag szabálykönyvet, bár szinte biztos, hogy angolul!
Azok amik ott vannak nem mérvadók, mert van egy-két elég érdekes dolog leírva és nem is az összes szabály.

A fent említett honlapot nézegetni lehet, CSAK azok az infók tutik, és követendőek, amit Ragályi Bali megoszt velünk, email-en, zebrak-on, telefonban, twitter-en, whats up-on, füstjelek segítségével, fax, távírón, zseblámpán lemorse-zva és még ki tudja hogyan.

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Balikó Attila Pént. Júl. 27, 2018 7:06 am

Jó reggelt!

A www.flagfoci.hu oldalon vannak fent már infók; egy pár a szabállyal kapcsolatban, és a kísérőkkel kapcsolatban is!
Balikó Attila
Balikó Attila
Veterán

Hozzászólások száma : 334
Join date : 2018. Feb. 17.
Age : 36
Tartózkodási hely : Tóalmás

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by TarJánosZsolt Csüt. Júl. 26, 2018 6:34 pm

Varjas István írta:Érdeklődnék, hogy ha jönnének nézők, nekik kell valamilyen (pl. strand) belépőt fizetni?

CSAK A TAVALYIT TUDOM MONDANI, TEHÁT NEM HIVATALOS.

Akiknek a neveit leadtuk reggel, azok féláron, úgy emlékszem hogy 1500-ért jöhettek be.

Lemegy ez a hétvége és biztos, hogy ezzel kapcsolatban is lesz pontos infó.

TarJánosZsolt
Veterán

Hozzászólások száma : 1081
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 44
Tartózkodási hely : Bp. Újpest központ

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Varjas István Csüt. Júl. 26, 2018 6:25 pm

Érdeklődnék, hogy ha jönnének nézők, nekik kell valamilyen (pl. strand) belépőt fizetni?

Varjas István

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2018. Feb. 19.

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Osváth Tibor Szer. Júl. 25, 2018 10:50 pm

AAJelen!
+1 autó Kispestről
felszerelés teljes
Osváth Tibor
Osváth Tibor
Veterán

Hozzászólások száma : 503
Join date : 2016. Aug. 31.
Age : 46
Tartózkodási hely : Budapest XIX., Jókai u. 24/A

Vissza az elejére Go down

II. Beach Flag kupa 2018.08.04. - Page 3 Empty Re: II. Beach Flag kupa 2018.08.04.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.